Paul Myrén oljemålning

Paul Myrén oljemålning
Paul Myrén oljemålning
Paul Myrén oljemålning
Paul Myrén oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

PAUL MYRÉN (1884-1951): Lokatt, signerad Paul Myrén, olja på duk, ca 57x71 cm

Kuntoraportti

705377

Päivämäärä:

2019-11-23