Paul Myrén oljemålning
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
PAUL MYRÉN (1884-1951): Lokatt, signerad Paul Myrén, olja på duk, ca 57x71 cm
Kuntoraportti
705377
Päivämäärä:
2019-11-23