Ampel

Ampel
Ampel
Ampel
Ampel
Ampel
Ampel
Ampel
Ampel

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AMPEL, 1800-talets mitt, senempire, för 8 ljus, svärta och och förgylld metall, diameter ca 42 cm

Slitage, elektrifierad

705379

2019-11-23