Trattgramofon 1900-talets början

Klubbat för:

1 800 SEK

2 000 SEK

TRATTGRAMOFON, 1900-talets början, bemålad plåttratt, eklåda, trattens diameter 51, höjd 75 cm

Slitage, bucklor

705381

2019-11-23