Daum skulptur

Daum skulptur
Daum skulptur
Daum skulptur
Daum skulptur
Daum skulptur
Daum skulptur
Daum skulptur
Daum skulptur
Daum skulptur
Daum skulptur
Daum skulptur
Daum skulptur

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAUM, skulptur, "Tamara", glas, signerad "Tamara, Daum, France 58/500", höjd ca 16 cm

Fotnagg

705383

2019-11-23