Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SEKRETÄR, chippendale-stil, England, omkring 1900-talets första hälft, stomme i mahogny, bemålad dekor i kinesiserande stil, reliefdekor, fällbar skiva, invändigt med lådor och fack, skiva med inlägg av läder, fotavslutningar i form av claw and ball, höjd ca 100, 75x43 cm

Bruksslitage, nyckel finns att hämta ut i kundtjänst

705384

2019-11-23