Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 500 SEK
VITRINSKÅP, omkring 1920/30-tal art deco, England, mahognyfanér, spröjsade dörrar, invändigt hyllplan av glas, höjd ca 120, 107x30 cm
Bruksslitage
705409
2019-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här