Vitrinskåp art deco England

Vitrinskåp art deco England
Vitrinskåp art deco England
Vitrinskåp art deco England
Vitrinskåp art deco England
Vitrinskåp art deco England
Vitrinskåp art deco England
Vitrinskåp art deco England
Vitrinskåp art deco England

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

VITRINSKÅP, omkring 1920/30-tal art deco, England, mahognyfanér, spröjsade dörrar, invändigt hyllplan av glas, höjd ca 120, 107x30 cm

Bruksslitage

705409

2019-11-23