Barngungstol

Barngungstol
Barngungstol
Barngungstol
Barngungstol
Barngungstol
Barngungstol
Barngungstol
Barngungstol

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARNGUNGSTOL, 1900-talets mitt, skyltmärkt Illums Bolighus, betsat trä, lös sittdyna med klädsel i textil i modell "Oomph" design Viola Gråsten. sitthöjd ca 37

Mindre slitage

705419

2019-11-23