Praktfat Japan Imari

Praktfat Japan Imari
Praktfat Japan Imari
Praktfat Japan Imari
Praktfat Japan Imari
Praktfat Japan Imari
Praktfat Japan Imari

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PRAKTFAT, porslin, Japan, 1900-talets första hälft, Imari, diameter ca 46 cm

Tillverkningsdefekt, kantlagning

705449

2019-11-25