Litet fickur 14K guld

Litet fickur 14K guld
Litet fickur 14K guld
Litet fickur 14K guld
Litet fickur 14K guld

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FICKUR, 14K, innerlock i metall, kontrollstämplar, diam ca 36 mm, vikt ca 39 g

Skador: Fungerar vid kontroll, vi ansvarar ej för funktion

705455

2019-11-29