Hängur guld
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HÄNGUR, 2 dlr, äldre ur i 18K guld, även innerlocket, infattade stenar i boetten, diam ca 24 mm, Damarmbandsur monterat som hängur, 14K guld, diam ca 21 mm, båda med kontrollstämplar, samlad vikt ca 20,5 gram
Skador: 1 infattad sten saknas, spricka i lock, fungerar vid kontroll, vi ansvarar ej för funktion
705459
2019-11-29