San Lundberg oljemålning
Vollendet
2019-11-25
705482
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
SAN LUNDBERG (samtida): Jazz, olja på pannå, signerad SAN, ca 32,5x41,5 cm