Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BYRÅ, Stockholmsarbete i Karl Johan, fanerad med mahongy, 3 lådor, beslag i mässing, förgyllda lejontassar, höjd 82, 97x51 cm, nyckel finns
Slitage, fanerbortfall, märken, skrickor
705483
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här