Efter Frans van Mieris oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Efter Frans van Mieris (1635-1681), köksscen med man kvinna, ca 36x31 cm

PROVENIENS: Inköpt 1931 av Oscar Ahrén.

705485

2019-11-25