Nicolai Gallizia golvlampor

Nicolai Gallizia golvlampor
Nicolai Gallizia golvlampor
Nicolai Gallizia golvlampor
Nicolai Gallizia golvlampor
Nicolai Gallizia golvlampor
Nicolai Gallizia golvlampor
Nicolai Gallizia golvlampor
Nicolai Gallizia golvlampor

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NICOLAI GALLIZIA, "China", 3, golvlampor, Italien, Penta, formgiven 2003, vita, pulverlackerade, höjd 113 cm

Slitage, märken, 2 st med bucklor

705490

2019-11-25