Ernfried Wahlqvist oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ERNFRIED WAHLQVIST (1814-1895): Gustav Adolfs sluss och Göta Älv vid Åkerström, signerad och daterad E.W. 1881, ca 99x66 cm

Lätt smutsad

705496

2019-11-26