Lena A Linderholm

Lena A Linderholm
Lena A Linderholm

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENA A LINDERHOLM (född 1947): Blå stol, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 76x55 cm

705501

2019-11-26