Linn Fernström litografi

Linn Fernström litografi
Linn Fernström litografi
Linn Fernström litografi
Linn Fernström litografi

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LINN FERNSTRÖM (född 1974): "Omhålla" - Självporträtt, signerad Linn Fernström, numrerad 175/350, färglitografi, bladmått ca 58x87 cm,

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

705503

2019-11-25