Cecilia Sikström

Cecilia Sikström
Cecilia Sikström

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CECILA SIKSTRÖM (född 1962): "Picassopojken", signerad Cecilia Sikström, 156/290, färglitografi, bildmått ca 52x39 cm

705504

2019-11-26