Satsbord i glas
Valmis
2019-11-25
705512
| Korkein tarjous | 3 200 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
SATSBORD, 2 dlr, samtida, underrede i patinerad mässing, skivor i glas, stora bordets mått höjd ca 60, diameter ca 75 cm
Bruksslitage, repor, fläckar