Diorama 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

DIORAMA, sekelskiftet 1900, med skeppsmodell, rammått ca 86 x 40 cm, djup ca 19 cm

Skador: Skador, pappersklädseln på låda, invändigt sprickor i målade pappret på botten

705513

2019-11-27