Sven-Olof Ehrén litografier 4 st

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): (4) Motiv över slussen och Gamla stan, signerade daterade Sven Olof Ehrén -74, färglitografier, 175/360, bildyta 32x44 cm

705524

2019-11-25