Bokhylla teak
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOKHYLLA, teak, 1950/60-tal, Wirserums Nya Möbelfabrik, Hultarp, skåpsdel med skjutdörrar flankerad av fyra lådor, fem hyllplan, utdragbar skrivskiva, etikettmärkt, höjd ca 170, 167x42
Bruksslitage, fanerskador, repor, slagmärken
705538
2019-11-25