Bokhylla teak

Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOKHYLLA, teak, 1950/60-tal, Wirserums Nya Möbelfabrik, Hultarp, skåpsdel med skjutdörrar flankerad av fyra lådor, fem hyllplan, utdragbar skrivskiva, etikettmärkt, höjd ca 170, 167x42

Bruksslitage, fanerskador, repor, slagmärken

705538

2019-11-25