Orientmatta
2019-11-27
705541
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ORIENTMATTA, mir boteh-mönster, lugg i ull, varp i bomull, ca 192x140 cm
Skador: Bruksslitage