Johannes Olsson litografi

Johannes Olsson litografi
Johannes Olsson litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHANNES OLSSON, Johannes (född 1945): Abstrakt komposition, signerad samt numrerad 19/170, litografi ca 61x60 cm

705542

2019-11-25