Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
STIG ÅSBERG (1909-1968): (2) Växtmotiv , signerade Stig Åsberg, etsningar, bildmått ca 14x20 resp 18x12 cm
Gulnader
705545
2019-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här