Skrivbord Reprodux

Skrivbord Reprodux
Skrivbord Reprodux
Skrivbord Reprodux
Skrivbord Reprodux
Skrivbord Reprodux
Skrivbord Reprodux
Skrivbord Reprodux
Skrivbord Reprodux

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, England, Reprodux, mahogny, 2 lådor i sargen, brickmärkt i lådan, höjd 78, 85x47 cm

Slitage, märken

705549

2019-11-25