Kinesisk semiantik matta

Kinesisk semiantik matta
Kinesisk semiantik matta
Kinesisk semiantik matta
Kinesisk semiantik matta
Kinesisk semiantik matta
Kinesisk semiantik matta
Kinesisk semiantik matta
Kinesisk semiantik matta

Klubbat för:

550 SEK

1 200 SEK

MATTA, gallerigång, Kina, ljus botten med blå och roströda dekorer, ca 330x78 cm

Skador: Slitage, slitna fransar

705550

2019-11-27