Hundskulptur

Hundskulptur
Hundskulptur
Hundskulptur
Hundskulptur
Hundskulptur
Hundskulptur
Hundskulptur
Hundskulptur

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, 1900-tal, liggande fågelhund, skuret trä, längd ca 82 cm

Ingår i auktionen Sports Memorabilia & A Gentleman´s Auction

Ytslitage

705560

2019-12-15