Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKULPTUR i form av en faun med faunbarn, 1900-tal, patinerad brons på sockel i granit, signerad i gjutningen med Clot.ion, höjd med sockel ca 37 cm

Ingår i temaauktionen Samlarhem

Högra armen lagad, slitage

705571

2019-11-26