Skulptur
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKULPTUR i form av en faun med faunbarn, 1900-tal, patinerad brons på sockel i granit, signerad i gjutningen med Clot.ion, höjd med sockel ca 37 cm
Ingår i temaauktionen Samlarhem
Högra armen lagad, slitage
705571
2019-11-26