Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HÖRNSKÅP, 1800-tal, furu, 2 delat, höjd ca 204 cm, 112x73
Bruksslitage, renoverat, kompletterat, nyckel finns att avhämta vid Kundtjänst
705576
2019-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här