Klubbat för:
2 000 SEK
2 000 SEK
HUGO ELMQVIST (1862-1930): "Gryning", patinerad brons, signerad Hugo Elmqvist, med gjutarstämpel "O. Elmqvist fud, höjd ca 8,5, längd ca 15 cm
Ingår i temaauktionen Samlarhem
Smärre slitage
705578
2019-11-26