Hugo Elmqvist

Hugo Elmqvist
Hugo Elmqvist
Hugo Elmqvist
Hugo Elmqvist
Hugo Elmqvist
Hugo Elmqvist
Hugo Elmqvist
Hugo Elmqvist
Hugo Elmqvist
Hugo Elmqvist
Hugo Elmqvist
Hugo Elmqvist

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

HUGO ELMQVIST (1862-1930): "Gryning", patinerad brons, signerad Hugo Elmqvist, med gjutarstämpel "O. Elmqvist fud, höjd ca 8,5, längd ca 15 cm

Ingår i temaauktionen Samlarhem

Smärre slitage

705578

2019-11-26