Poul Cadovius hyllsystem Royal teak
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
POUL CADOVIUS, "System Royal", modulsystem, vägghängt, fanérat i teak, bestående av: 3 st väggskenor, L 148 cm, , 7 st hyllplan varav djup 20/38 cm, samt 1 tidskriftshylla, bredd på alla delar 80 cm, tillhörande beslag medföljer
Skador: Bruksslitage, märken och repor
705587
2019-11-26