Poul Cadovius hyllsystem Royal teak

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POUL CADOVIUS, "System Royal", modulsystem, vägghängt, fanérat i teak, bestående av: 3 st väggskenor, L 148 cm, , 7 st hyllplan varav djup 20/38 cm, samt 1 tidskriftshylla, bredd på alla delar 80 cm, tillhörande beslag medföljer

Skador: Bruksslitage, märken och repor

705587

2019-11-26