Klubbat för:
2 600 SEK
2 000 SEK
PER WILHELM CEDERGREN (1820-1896): Kustmotiv, signerad P W Cedergren, olja på pannå, ca 19x23 cm, ram från omkring år 1800
Krackelerad
705596
2019-11-25