Per Wilhelm Cedergren olja

Per Wilhelm Cedergren olja
Per Wilhelm Cedergren olja
Per Wilhelm Cedergren olja
Per Wilhelm Cedergren olja
Per Wilhelm Cedergren olja
Per Wilhelm Cedergren olja

Klubbat för:

2 600 SEK

2 000 SEK

PER WILHELM CEDERGREN (1820-1896): Kustmotiv, signerad P W Cedergren, olja på pannå, ca 19x23 cm, ram från omkring år 1800

Krackelerad

705596

2019-11-25