Barskåp art deco

Barskåp art deco
Barskåp art deco
Barskåp art deco
Barskåp art deco
Barskåp art deco
Barskåp art deco
Barskåp art deco
Barskåp art deco
Barskåp art deco
Barskåp art deco
Barskåp art deco
Barskåp art deco

Klubbat för:

3 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

BARSKÅP, art deco, 1920/30-tal, fanerat med olika träslag, bl.a riopalisander, toppen med intarsia, höjd ca 64, samt 70x41 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, repor, fläck

705598

Päivämäärä:

2019-11-25