Barskåp art deco
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BARSKÅP, art deco, 1920/30-tal, fanerat med olika träslag, bl.a riopalisander, toppen med intarsia, höjd ca 64, samt 70x41 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, repor, fläck
705598
Päivämäärä:
2019-11-25