Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
SÄNGBORD, 1 par, 1950/60-tal, skyltmärkt Nordiska Kompaniet, mahognyfanér, beslag i mässing, höjd 70, 60x38 cm
Bruksslitage, märken, repor
705606
2019-11-25