Bordsur 1800-tal

Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSPENDYL, med miniatyr dekorationstempel 1 par, 1800-tal, sten och mässing, höjd 36-40 cm

Slitage, nagg, ett tämple med spricka

705614

2019-11-26