Bertel Nilsson

Bertel Nilsson
Bertel Nilsson
Bertel Nilsson
Bertel Nilsson
Bertel Nilsson
Bertel Nilsson
Bertel Nilsson
Bertel Nilsson
Bertel Nilsson
Bertel Nilsson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTEL NILSSON (1887-1937): (2) Björn och fågel, signerad, gips resp marmor, höjd ca 10-18 cm

Nagg, färgbortfall

705615

2019-11-26