Resekoffert 1900-tal

Resekoffert 1900-tal
Resekoffert 1900-tal
Resekoffert 1900-tal
Resekoffert 1900-tal
Resekoffert 1900-tal
Resekoffert 1900-tal
Resekoffert 1900-tal
Resekoffert 1900-tal
Resekoffert 1900-tal
Resekoffert 1900-tal
Resekoffert 1900-tal
Resekoffert 1900-tal
Resekoffert 1900-tal
Resekoffert 1900-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RESEKOFFERT, 1900-talets första hälft, bemålat plåt, höjd 46, 90x52 cm

Lugt från malmedel

705617

2019-11-26