Fåtöljer 1 par samt soffbord art deco
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJER 1 par, SOFFBORD, 1930/40-tal, art deco, möjligen Boet, Göteborg, kinesiserande, bemålade i svart samt rött, fåtöljer klädda i svart textil med pärlspikning, höjd 57, 80x60 cm
Klädsel med offatande skador, renoverade
705632
2019-11-29