Fåtöljer 1 par samt soffbord art deco

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJER 1 par, SOFFBORD, 1930/40-tal, art deco, möjligen Boet, Göteborg, kinesiserande, bemålade i svart samt rött, fåtöljer klädda i svart textil med pärlspikning, höjd 57, 80x60 cm

Klädsel med offatande skador, renoverade

705632

2019-11-29