Ville Vallgren spegel

Ville Vallgren spegel
Ville Vallgren spegel
Ville Vallgren spegel
Ville Vallgren spegel
Ville Vallgren spegel
Ville Vallgren spegel
Ville Vallgren spegel
Ville Vallgren spegel

Klubbat för:

320 EUR

Utropspris

400 EUR

VILLE VALLGREN, spegel, signerad på etikett: Alberga den 24 november 1926 Ville Vallgren, förgylld och bronserad, 79 x 50 cm

705635

2019-12-04