Karmfåtöljer

Karmfåtöljer
Karmfåtöljer
Karmfåtöljer
Karmfåtöljer
Karmfåtöljer
Karmfåtöljer
Karmfåtöljer
Karmfåtöljer
Karmfåtöljer
Karmfåtöljer
Karmfåtöljer
Karmfåtöljer

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARMFÅTÖLJER, 12 st, 1940-tal, klädsel i röd plysch, dekorspik, sitthöjd ca 46 cm

Klädsel med slitage, fläckar, nedsuttna sitsar

705640

2019-11-25