Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KARMFÅTÖLJER, 12 st, 1940-tal, klädsel i röd plysch, dekorspik, sitthöjd ca 46 cm
Klädsel med slitage, fläckar, nedsuttna sitsar
705640
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här