Gueridoner rokokostil

Gueridoner rokokostil
Gueridoner rokokostil
Gueridoner rokokostil
Gueridoner rokokostil
Gueridoner rokokostil
Gueridoner rokokostil

Klubbat för:

900 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

GUERIDONER, ett par, rokokostil, 1900-tal, gråbemålad ek, höjd ca 114 cm

Zustandsbeschreibung

Senare bemålade, färgslitage

705651

2019-11-25