Klubbat för:
900 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
GUERIDONER, ett par, rokokostil, 1900-tal, gråbemålad ek, höjd ca 114 cm
Zustandsbeschreibung
Senare bemålade, färgslitage
705651
2019-11-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner