Sittgrupp rokokostil

Sittgrupp rokokostil
Sittgrupp rokokostil
Sittgrupp rokokostil
Sittgrupp rokokostil
Sittgrupp rokokostil
Sittgrupp rokokostil
Sittgrupp rokokostil
Sittgrupp rokokostil
Sittgrupp rokokostil
Sittgrupp rokokostil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALONGSGRUPP, soffa samt 2 karmstolar i rokokostil, 1900-talets senare del, gråmålad karm i bok, soffa höjd ca 84, längd ca 142 cm, karmstolar bredd ca 62 cm

Färgslitage

705653

2019-11-25