Bord med kakelplattor

Bord med kakelplattor
Bord med kakelplattor
Bord med kakelplattor
Bord med kakelplattor
Bord med kakelplattor
Bord med kakelplattor
Bord med kakelplattor
Bord med kakelplattor

Klubbat för:

450 SEK

800 SEK

BORD i rokokostil, omkring 1940-tal, kakelklädd skiva, höjd 67 cm, 84x54 cm

slitage, sprickor

705665

2019-11-26