Lennart Olausson oljemålning

Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

5 000 SEK

LENNART OLAUSSON (född 1944): Komposition med sittande figur, signberad Lennart Olausson, signerad och daterad a tergo Lennart Olausson dec 02, olja på duk, ca 90x130 cm

Smärre kantfärgbortfall

705672

2019-11-27