Matgrupp

Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

ERIK WÖRTZ, "Lena", matgrupp, 7 dlr, IKEA, 1970-tal, blålackerad, 2 iläggsskivor a 37,5, höjd 73, diameter 115 cm, total längd ca 190 cm

Brukslitage. färgbortfall, delvis lös sarglist

705682

2019-11-27