Theodor Billing oljemålning

Theodor Billing oljemålning
Theodor Billing oljemålning
Theodor Billing oljemålning
Theodor Billing oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

THEODOR BILLING (1817-1892): kustlandskap, olja på duk, signerad och daterad 73, 74 x 104 cm.

Krackelyr.

705690

2019-11-30